Runda 15

• autor: BOCZEK6, 2012-05-16 16:27

Derby Gminy Rudnik LKS ZRYW RUDNIK - LKS GRZEGORZOWICE !!!

Już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 w Rudniku odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie . Mecz tych drużyn zawsze dostarcza wszystkim zgromadzonym wiele emocji i wrażeń . Mecz z Rudnikiem to zawsze ostra walka do samego końca z różnymi skutkami . Jednakże ostatnimi czasy gra z naszym przeciwnikiem zza miedzy nie układa się najlepiej, przegrywaliśmy mecz za meczem  a ostatnie spotkanie zakończyło się ich skromnym zwycięstwem 0:1 na naszym boisku. Musimy jednak pamiętać jaki cel sobie założyliśmy i wygrana z Rudnikiem na pewno podniosłaby morale w drużynie , zwłaszcza dlatego że od pewnego czasu prześladuje nas jakiś pech i co mecz odbiera nam punkty . Lecz nie będziemy się tym bardzo rozczulać trzeba po prostu zagrać z determinacją ,wolą walki i wykorzystywać nadążające się sytuacje. Z tego co się zdążyliśmy dowiedzieć na sobotnie spotkanie mają przybyć ci piłkarze których zazwyczaj z różnych przyczyn niema , to też stawia nas w dobrym świetle, że ten mecz ułoży się w końcu po naszej myśli . Przed nami ciężkie i oby owocne 90 minut DO BOJU!!! :)

Już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00 w Rudniku odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie . Mecz tych drużyn zawsze dostarcza wszystkim zgromadzonym wiele emocji i wrażeń . Mecz z Rudnikiem to zawsze ostra walka do samego końca z różnymi skutkami . Jednakże ostatnimi czasy gra z naszym przeciwnikiem zza miedzy nie układa się najlepiej, przegrywaliśmy mecz za meczem  a ostatnie spotkanie zakończyło się ich skromnym zwycięstwem 0:1 na naszym boisku. Musimy jednak pamiętać jaki cel sobie założyliśmy i wygrania z Rudnikiem na pewno podniosłaby morale w drużynie , zwłaszcza dlatego że od pewnego czasu prześladuje nas jakiś pech i co mecz odbiera nam punkty . Lecz nie będziemy się tym bardzo rozczulać trzeba po prostu zagrać z determinacją ,wolą walki i wykorzystywać nadążające się sytuacje. Z tego co się zdążyliśmy dowiedzieć na sobotnie spotkanie mają przybyć ci piłkarze których zazwyczaj z różnych przyczyn niema , to też sprawia nas w dobrym świetle że ten mecz ułoży się w końcu po naszej myśli . Przed nami ciężkie i oby owocne 90 minut DO BOJU!!! :)