Opis poczynań naszych piłkarzy po meczu z Bogunicami

• autor: lksgrzegorzowice, 2012-09-16 22:06

opis poczynań naszych zawodników
Roman Kostka - Nie będę ukrywał że największe obawy miałem co do jego formy. Za dużo pracy to on nie miał    jeśli już było coś do wyłapania to czynił to bez problemu. Niepotrzebnie sprowokował karnego                                      ale na szczęście go obronił. (Są tacy którzy twierdzą że sprowokował go celowo bo się nudził i                                      chciał się wykazać)

Marian Gwóźdź - Co tu dużo pisać, papniok zagrał dobry mecz.

Marek Koliński - Ładnie kierował obroną. Ale gdyby mi się tak wydzierał pod oknem o 5 rano zastrzeliłbym go bez skrupułów :-)

Michał Jurecki - Michał od jakiegoś czasu trzyma niezły poziom, dziś było podobnie.

Rafał Czogała - Ralfi to człowiek który dziś udowodnił że nawet końska dawka "soku z gumijagód" nie jest w stanie mu zaszkodzić Najlepszy człowiek na boisku od początku sezonu.

Adrian Ficoń -   "Ficek" zagrał kolejny dobry mecz.

Jacek Jakuć  -   Zdobyta bramka z karnego i umiejętności przewiższające C klasę o lata świetlne. Po jednej z jego akcji obrońcy byli bezradni jak dwuletnie dziecko któremu zabrało się lizaka (albo klienci Amber Gold) .Szkoda że trafił tylko w poprzeczke.

Tomasz Tumulka - Przejawiał chęć do gry, nie było źle.

Sebastian Wardenga -  Po tym meczu przemianowany w mojej hierarchii ze szczupaka w płotkę. Miał najczystsze buty na wśród zawodników i tym napewno się wyróżniał. Jeden pozytyw - zaliczył asystę.

Grzegorz Krybus - Jak zwykle szybki. Wywalczył karnego, niezły występ, mimo wszystko stać go na wiele więcej.

Waldemar Wycisk - Zaliczył parę spalonych i parę fajnych podań. Szału nie było tragedii też nie.

REZERWOWI;

Łukasz Depta - Starał się, widać wyraźny brak czucia piłki.

Tomasz Banik - Grał za krótko żeby cokolwiek napisać.

autor: MKolinski 2012-09-17 18:37:09

Profil MKolinski w Futbolowo Opis jak zwykle bardzo urozmaicony i ciekawy z dużą dawką obiektywizmu:). Trzymaj ten poziom.

autor: lksgrzegorzowice 2012-09-17 18:41:07

Profil lksgrzegorzowice w Futbolowo Może mnie kiedyś przyjmą do Faktu lub Super Expressu ;-)

autor: MKolinski 2012-09-17 21:51:58

Profil MKolinski w Futbolowo Dawid, pisałem żebyś trzymał poziom. Nie tylko pisania, jak również dla kogo. Pisząc dla takich ''brukowców'' tylko byś go zaniżył. Co innego nasza stronka. Ewentualnie możesz udzielać się w takich pismach jak: Piłka Nożna, Kicker czy France Football. Wybór oczywiście należy do ciebie :)