LKS Grzegorzowice - Zameczek Czernica po meczu

• autor: lksgrzegorzowice, 2012-10-14 15:47

Witam pora na moje pomeczowe wypociny

Roman Kostka - Ciekaw jestem jakim klejem nasmarował swe rękawice bo piłka wybitnie się do nich kleiła występ udany. Na temat puszczonej przez niego pierwszej bramki się nie wypowiadam bo jej nie widziałem (parzyłem kawę "sędziemu") przy drugiej za dużych szans nie miał. Jego wybuch śmiechu w drugiej połowie bezcenny.

Marian Gwóźdź - Mariano italiano zagrał przeciętny mecz. Jego nieprzemyślane kiwki zaczynają irytować i mnie i zawodników.

Marek Koliński - Kolejny zawodnik który zagrał przeciętny mecz. Dla mnie nie zrozumiałe są niektóre pretensje z jego strony do pisiora. (Sorry kołcz)

Łukasz Czogała - Widać że dawno nie grał w piłkę. Chodzą słuchy że to on zaliczył asystę przy pierwszej bramce dla przeciwnika.

Rafał Czogała - Po raz kolejny wyróżniający się zawodnik na boisku. Mecz bez szału ale bardzo solidnie. Potwierdziło się moje stwierdzenie że im bardziej pobaluje dzień prędzej tym lepiej mu idzie.

Jacek Jakuć - Przeciętnie ale nie najgorzej.

Adrian Ficoń - Kolejny po Rafale wyróżniający się zawodnik. Starał się za dwóch nie raz wygrywał pojedynki główkowe z zawodnikami o głowę wyższymi od niego.

Tomasz Tumulka - Na tle całej drużyny niczym specjalnym się nie wyróżnił.

Sebastian Wardenga - Za pierwszą połowę należy się pochwała. W drugiej gasł z minuty na minutę.

Grzegorz Krybus - Grzesiu spociłeś się chociaż?

Waldemar Wycisk - Jednym słowem - niewidoczny

REZERWOWI;

Dawid Światkowski - Patrz Waldemar Wycisk

Jeszcze parę słów w różnych innych kwestiach.

Organizacyjnie dziś pokazaliśmy że nie musi być żadnych spięć jak to miało miejsce przed meczem z Adamowicami. Wystarczyło się dogadać co gdzie i jak myślę że nikt na nic nie narzekał (no może poza wynikiem meczu)

Serdecznie dziękuję Michaeli za to że poświęciła swój cenny czas i zechciała nam pomóc.

Także jak widzicie nie ma osób nie zastąpionych.

Mecz o ile w pierwszej połowie był W MIARĘ wyrównany to w drugiej odsłonie przebiegał tylko i wyłącznie pod dyktando gość. Goście byli bardzo mili wbijając nam tylko dwie bramki. Jak to ktoś stwierdził 2-0 to najmniejszy rozmiar kary .Ale jak to śpiewali pewni kabareciarze;

"wypijemy finlandie pokonamy islandie wyjdziemy z grupy nie damy d.py" i z takim nastawieniem podchodzimy do następnego meczu.

Serdeczne gratulacje dla niektórych kibiców ?? raczej DEBILI bawiącymi się petardami i rzucającymi je na boisko...jeśli macie odwalać taką wiochę to lepiej siedźcie w domach.

O sędziowaniu się nie wypowiadam bo brak słów.

Ale żeby nie było że wiecznie narzekam.

Mimo porażki po meczu humory dopisywały. Została zarządzona "dogrywka" przy grillu i chłodnych skandynawskich klimatach, było miło sympatycznie towarzystwa dotrzymywała nam klubowa maskotka - Pan Francik przy którym zawsze jest wesoło;-)

Na tym kończę swój kolejny monolog i zapraszam zawodników do nawiedzenia boiska w środę i w piątek o 19:00.

autor: michelle05 2012-10-14 17:26:53

Profil michelle05 w Futbolowo Nie ma za co,polecam się na przyszłość :)