Turnieje i takie tam

• autor: Marekreichel, 2013-01-29 19:00

INFORMACJE DOTYCZĄCE BUDŻETU, TURNIEJÓW O PUCHAR WÓJTA GMINY, BADAŃ LEKARSKICH, ITD

Witam Wszystkich!

zatem po dzisiejszej sesji nadzwyczajnej mam kilka informacji ( niektóre może juz znane)

Turniej seniorów 16 luty od godziny 14 - rozstaw par i godziny od jutra do wglądu u Trenerów

w druzynach mogą grać tylko zgłoszeni zawodnicy, (żadnych obcokrajowców), każdy klub wystawia po 2 drużyny. Mecze po 20 minut.

Turniej Trampkarzy 16 marzec od godziny 14 - rozstaw par identyczny jak seniorzy

w drużynach mogą występować tylko zgłoszeni zawodnicy, każdy klub wystawia po 2 drużyny. Mecze po 15 minut.

Jeżeli chodzi o nasz budżet na rok 2013 to wzrósł o cały 1000 PLN, ale zostały zaplanowane remonty zaplecza i w najbliższych tygodniach Gmina ustali w jakiej kolejnośći i jakim zakresie zostaną one wykonane ( Jeżeli nasi radni wykażą wolę walki to możemy się spodziewać ogromnych nakładów - a będzie jak zawsze co zrobimy to będziemy mieli, ale to tak trochę sarkastycznie.

Jeżeli chodzi o rozgrywki Trampkarzy to mozliwe jest nowe rozstawienie drużyn aby wrównać poziom piłkarski - zatem prawdopodobne zestwienie rywali naszych trampkarzy - Babice, Grzegorzowice, Borucin, Płonia Racibórz, Owsiszcze - na wiosnę zostanie rozegrany mecz i rewanż

Informacją ogólna dot. Badań lekarskich przed nowa rundą - prowadzone są rozmowy z przychodnią medycyny

.sportowej na ul. Marii Curie Skłodowskiej odnośnie badań lekarskich.

Trampkarze w okresie Ferii po uzyskaniu skierowania od lekarza pierwszego kontaktu mogą odbyć badania bezpłatnie, natomiast Seniorzy odpłatnie - 80 PLN od osoby.

Zatem prośba do trampkarzy i ich rodziców aby w czasie Ferii zimowych lub szybciej koniecznie wykonać takie badania, w najbliższych dniach zostanie podany konkretny termin i może uda się wszystkich przebadać w jeden dzień.

Narzie to tyle ciekawostek, cdn.