NIE BĘDĘ SIĘ PRODUKOWAŁ BO PRZECHODZĘ KRYZYS TWÓRCZY W ZWIĄZKU Z TYM SZYBKO KRÓTKO ZWIĘŹLE NA TEMAT;

NASZ DRUŻYNA MECZ ROZPOCZĘŁA W SKŁADZIE (KOLEJNOŚĆ PRZYPADKOWA);

KOSTKA, 'MAM ZAWSZE NA WSZYSTKO ODPOWIEDŹ GWÓŹDŹ, WYCISK CZOGAŁA R, JAKUĆ, "EDRIEN" FICOŃ, TUMULKA, BANIK, ŚWIĄTKOWSKI K, KOLIŃSKI JUNIOR, PENDZIAŁEK (PO KRÓTKIEJ CHWILI ZASTĄPIŁ GO PAN X*)

ŁAWKA REZERWOWYCH; MESSI, LEWANDOWSKI, CR7, PISZCZEK, NEUER, RIBERY I BENZYNA

OPERATOR GWIZDKA; KOLIŃSKI SENIOR

NA WIDOWNI ZASIEDLI NIEZNISZCZALNI PANOWIE LEŚNIOK I FRANCIK (NASZA MASKOTKA DRUŻYNY)

MECZ ROZPOCZĄŁ SIĘ DOŚĆ CIEKAWIE BO CHWILE PO PIERWSZYM GWIZDKU

JUŻ PROWADZILIŚMY 1-0 PO STRZALE CHUDZINY NIESTETY JUŻ CHWILE PÓŹNIEJ PADŁ OKRZYK MARIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN I BYŁO 1-1.

PÓŹNIEJ NIC SIĘ NIE DZIAŁO SZCZEGÓLNEGO AŻ TU NAGLE CHWILE PRZED GWIZDKIEM KOŃCZĄCYM PIERWSZĄ POŁOWĘ MISTER WYCISK POSTANOWIŁ ŻE SFAULUJE SOBIE PRZECIWNIKA W NASZYM POLU KARNYM

ZAWODNIK GOŚCI PEWNIE WYKONAŁ RZUT KARNY I TAKIM OTO SPOSOBEM PRZEGRYWALIŚMY 1-2 DO PRZERWY.

PO PRZERWIE 'NASZ DRIM TIM' WYSZEDŁ W SKŁADZIE;
KOSTKA, GWÓŹDŹ, KOLIŃSKI SENIOR, WYCISK CZOGAŁA R, JAKUĆ, "EDRIEN" FICOŃ, TUMULKA, BANIK, ŚWIĄTKOWSKI K, KOLIŃSKI JUNIOR

PRZEZ DŁUGI CZAS 2 POŁOWY NIE BYŁO SYTUACJI GODNEJ ODNOTOWANIA.....AŻ TU NAGLE WYCISK SIĘ ZREHABILITOWAŁ ZA SPOWODOWANIE KARNEGO W PIERWSZEJ POŁOWIE I STRZELIŁ BRAMKĘ NA 2-2....PO CZYM KIERUJĄC SIĘ SŁOWAMI PEWNEJ PIOSENKI PERFECTU (TRZEBA WIEDZIEĆ KIEDY ZE SCENY ZEJŚĆ NIEPOKONANYM)  POSTANOWIŁ ZEJŚĆ Z BOISKA.....ZASTĄPIŁ GO PAN X*.

DO KOŃCA MECZU WIAŁO NUDĄ I CHŁODNYM WIATREM ZE WSCHODU.

REASUMUJĄC;
-WYNIK KOŃCOWY 2-2

-NIEZBYT PORYWAJĄCE WIDOWISKO (JAK TO PEWIEN ZAWODNIK STWIERDZIŁ WYNIK LEPSZY NIŻ GRA)