mecz z Bogunicami ślepym okiem

• autor: lksgrzegorzowice, 2013-04-28 21:08

Kilka słów na temat niedzielnego meczu

Mecz rozpoczął się w okolicach godziny 16;00

Roman Kostka

Przed meczem stwierdziłem że może się z lekka nudzić w bramce i jak się okazało zbytnio się nie pomyliłem. Zaliczył kilka pewnych interwencji, nie ma powodów by się czepiać.

Marian Gwóźdź

Czym mniej myśli tym lepiej gra. Solidnie i w miare pewne tyle w temacie.

Romuald Teodorowicz

Takiego chłopa nam trzeba było. Spokój w obronie i fantastyczne długie podania. Jak dla mnie bomba.

Łukasz Czogała

Standardowo grał z zębem, zaliczył może jedną pomyłkę przez cały mecz (jeden z najlepszych ludzi na boisku)

Michał Jurecki

Od ostatniego sparingu przed sezonem gra w pożyczonych butach od Lewandowskiego, nie oddał ich przez co Robercik musiał sobie zakupić nowe obuwie. Ale wracając do Mechała Niczym wybitnym się nie wyróżnił (jak Barcelona i Real w lidze mistrzów) ale nic też nie zmaścił (Jak np Pepe czy Varane). Zaliczył asystę. Poprawny występ ale stać go na wiele wiele więcej (tak jak polską reprezentację).

Marek Koliński

Biegał walczył ale mam wrażenie że to nie jego ulubiona pozycja. Jego bramka dała nam 3 punkty.

Jacek Jakuć

Nawet gdybym był ślepy (tzn bardziej niż jestem) wiedziałbym że Jacek jest na boisku. Najgłośniejszy zawodnik z obu ekip. Wystep solidny ale widziałem lepsze mecze w jego wykonaniu.

Sebastian Wardenga

Echhhh Szczupaczek....Tak zakręconego człowieka to ja w życiu nie widziałem, najsłabsze ogniwo na boisku. Jak nadal będzie prezentował taki poziom to będzie jeździł Oplem ale z tyłu.

Szczupak....czas żebyś zaczął błyszczeć jak Twoja Calibra pod szatnią bo możliwości to Ty masz!!!!

Tomasz Tumullka

Chudy przed następnym meczu zadzwoń do Goździkowej niech Ci da rutinoscorbin bo byłeś strasznie niewyraźny. Słaboooo

Waldemar Wycisk

Efektowny ale nie efektywny.....gdyby te okazje które miał zamienił na bramki to nie dość że końcówka byłaby spokojna to bramki można by było nazwać majstersztykami.

Józef Teodorowicz

Z racji ze gość podobno dość długo nie grał - wstrzymam się z komentarzem.

Rezerwowi;

Tomasz Banik

Wszedł na boisko nic nie zmaścił legenda głosi że nawet piłki dotknął.

Sebastian Mazur

Przez 90 min dumnie stał na pniu drzewa gotowy do wejścia ale takowej potrzeby nie było.

Dobry pomysł;

Nowa krew w drużynie

Zły pomysł;

Zakręcenie szczupaka

Fakty godne odnotowania;

Byliśmy lepsi ale mamy sporo do zrobienia

Nadal jesteśmy przed Rudnikiem w tabeli

Fakty które jak najlepeij zapomnieć;

Praca tego pana w oczojebnym trykocie (choć widywałem gorszych)

Wniosek;

Czeka nas dużo pracy na treningach

Po zakończonym meczu w dobrych humorach udaliśmy się na dogrywkę do zaprzyjaźnionego lokalu zwanego ROSO. Z kulturą omówiliśmy mecz, bachnęliśmy pare piwek (Tryner znów był drajwerem ja z resztą też) i podziwialiśmy nowego E-szluga od Jacka po czym z kulturą rozjechaliśmy się do domów.

Tyle na dziś zapraszam za tydzień na mecz do Adamowic.