Dnia wczorajszego tj. 12.05.2013 w

okolicach 16;00

odbył się

sparing z amatorską ekipą AS Piaski

OK GODZINY 15;00 SPOTKALIŚMY SIĘ W STANDARDOWYM MIEJSCU I PO WYSŁUCHANIU TŁUMACZENIA PANA FRANCISZKA J. ODNOŚNIE MECZU JUNIORÓW Z BORUCINEM (JEŚLI PRAWDĄ JEST TO CO MÓWIŁ FRANCISZEK TO PISMAKI Z NOWIN SIE NIE POPISALI ALE MNIEJSZA O TO)

NA MIEJSCE DOCELOWE DOTARLIŚMY ZA PARĘ MINUT 16. STANDARDOWO PRZEBRALIŚMY SIĘ W NASZE ARBAJTY MECZOWE Z LEKKA SIĘ ROZGRZALIŚMY I ZACZĄŁ SIĘ MECZ.....

I NA TYM MOŻNA BY BYŁO ZAKOŃCZYĆ

ALE NIE;

NIE WIEM CZY TO POGODA, BRAK CHĘCI, KAC CZY COŚ INNEGO ALE NASI ZAWODNICY "GRALI" JAKBY IM SIĘ NIE CHCIAŁO. ZERO ZAANGAŻOWANIA ZERO WALKI EKIPA PRZECIWNIKA (BAWIĄC SIĘ BO NA POWAŻNIE TO ONI NIE GRALI) OBNAŻYŁA BARDZO BRUTALNIE NASZE BRAKI I NIE DOMAGANIA. PO PRZEBIEGU TEGO MECZU MOŻNA BYŁO ZOBACZYĆ KTO TAK NAPRAWDE JEST AMATORAMI.

DO PRZERWY WYNIK MIMO PRZEWAGI "GOSPODAŻY" BYŁ SPRZYJAJĄCY 1-1 (NIE 2-1 JAK INNI PRÓBOWALI MI WMÓWIĆ)

JEDNAK JUŻ PO PRZERWIE I POGODA I PRZECIWNICY SPRAWILI NAM NIEZŁE LANIE. MECZ ZAKOŃCZYŁ SIĘ WYNIKIEM 8-2.

CHŁOPAKI W PRZECIWNEJ DRUŻYNIE GRALI Z UŚMIECHEM NA TWARZY NAWET JAK COŚ ZMAŚCILI  TO SIĘ Z TEGO ŚMIALI I NIKT NIE ROBIŁ AFERY A U NAS??? U NAS JEDEN DARŁ SIĘ PO DRUGIM....CHYBA ZMIERZAMY NIE W TA STRONĘ CO POWINNIŚMY......  NIEKTÓRYM POLECAM ZAŻYWANIE ZIÓŁEK USPOKAJAJĄCYCH PRZED MECZEM A INNYM KURS GODZENIA SIE Z PORAŻKĄ

KOLEDZE KTÓREGO SCHOLOWAŁO POGOTOWIE ŻYCZE SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA!!!!

A NASZYM SPARINGPARTNEROM POWODZENIA W DALSZYCH ROZGRYWKACH I ŻEBY TA GRA NADAL SPRAWIAŁA WAM TAKĄ RADOŚC JAK DOTYCHCZAS